Warning: Declaration of Carbon\Carbon::setTime($hour, $minute, $second = 0) should be compatible with DateTime::setTime($hour, $minute, $second = NULL, $microseconds = NULL) in /home/medyatco/storage/framework/compiled.php on line 0
Home Trend Designer Perde Giydirme Programı - Medya-T Yazılım
Background Image

Home Trend Designer

Home Trend Designer İle Sanal Dekorasyon Yapın !

SİTEYE GİT
1. ADIM

Sahne Seç !

veya Fotoğraf Çek
2. ADIM

Tasarla !

Perde, Duvar Kağıdı, Halı Ekle
3. ADIM

Sunum Yap !

veya Görseli Email At
Online Kullanım

İnternet olan her yerde kolayca kullanabilirsiniz. İsterseniz müşterinizin evinde isterseniz ofisinizde kullanın. Kaydettiğiniz sahnelerinizi ve modellerinize her yerden ulaşın.

Kişiye Özel Dekorasyon

Müşterinizin evinin fotoğrafını çekip programa ekledikten sonra, alacağı perdeyi, duvar kağıdını, halıyı, aksesuarı seçerek evde nasıl durduğunu görebilir, müşterinize sunum yapabilirsiniz.

Sınırsız Model

Home Trend Designer gerçek fotoğraflarla çalışır. Sistemde bulunan parçalar ile istediğiniz kadar model kombinasyonu üretebilirsiniz. Eğer yeni bir model gelişrdiyseniz sisteme eklememiz çok kolay.

Perdelerinizi Home Trend Designer ile Görün

Basit, Kişiye Özel & Etkili

Yaratıcı, eşsiz ve eğlenceli bir şekilde perde tasarlamak istiyorsanız Home Trend tam size göre. Kendinize has tasarımlar oluşturmak, evinizin perde modellerini tasarlamak ve tüm bunları zevkle yapmak istiyorsanız sizin için en ideal seçim Home Trend.

Product Image

Home Trend Designer Kullanan Bazı Çok Özel Müşterilerimiz

Burkay Tekstil - Demor Home
Elvin Tekstil
Ulusal Tekstil - Vinaldi
Baydemirler Tekstil - Brillant